Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi karınin bir tane bileğil ansızın zait hekimin izinı gerekir ve afiyet yerleşmiş raporuna lazım duyulur. Hamilelik içinde takibi meydana getirilen bebeğin sakatlık ya da sevgi ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kabil durumlarda terapotik kürtaj (tedavi yalnızçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşme durumu gözlenir. Kazıma işlemlemi sırasında Genel anestezi ya da Dernekevi anestezi uygulanır. özlük Genel anesteziye tuzakınacak ise muamelat öncesi 4 zaman kadar oral gelgelı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kürtajı ise ya da önceden dokumalmış sezaryen ile doğumu varsa Genel anestezi ile kürtaj dokumalır. Hemen kişinin eskiden yaptırmış evetğu kürtajları varsa ya da olağan tevellüt eylemi gerçekleştirilmiş ise Dernekevi anestezi dokumalabilir. Dernekevi anestezi Anestezi uzmanları aracılığıyla serviks bölgesi özel otlar ile uyuşturulur. Genel anestezi ise İntra Venöz (ıv) kere ile ilaç uygulanarak Anestezi uzamanı aracılığıyla dokumalır. İşlem öncesinde Jinekolojik Yoklama ve rahim (uterus) dokuması bileğerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 an kadar sürer. Dernekevi anestezi ile 15 an kadar, Genel anestezi ile 30 an kadar sonrasında erkek dar ortamına gönderilebilir. Analjezik (ağrı stoper), antibiyotik, Kanamayı azaltmak yalnızçlı Hekim aracılığıyla otlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında erkek Denetçi yalnızçlı gene gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kürtajın son tane zamanı itibarıyla legal evetğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma legal boşaltma ya da kürtaj denilmektedir. Yasalar ile ilgili bu muamelat yalnızca eksikli tevellüt uzmanlarının yetkisi şeşndadır. İşlem hekim ve parasız ortada pinhan kalmaktadır. Gebede ağırbaşlı bir maraza mevcut ise ve yüklü kalma durumu erkek karınin riziko oluşturuyor ise ya da gebelik içinde zararlı olan ama kendisinin kullanmakta mecburi kılındığı otlar var ise kişiye terapotik kürtaj (tedavi yalnızçlı kürtaj) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir