Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin sap iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler yürekin üretilen henüz şekersiz modelleri de mevcuttur. Orta Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının bayağıya kaymasını kösteklemek yürekin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde küldöken vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu esrarkeşfedildi. Ve bu kakımırdan sonrasında hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya başlandı. Hatta unutulmaya cebin tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri kategorik arttırma ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi dayak esenlanırdı. Bir başka Avrupa geleneğinde ise, gelinin çyürekek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine sahih fırlatması o dönemlerde jartiyer ile beraberinde gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler dernek raksında çiftlere haremlik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birsonsuz sap dergisinde küldöken vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de mekân almaya başladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle beraberinde kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi evvelden de olduğu kadar beyazdır. Siyah ve pembe kadar renkleri de kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil olduğu kadar enikonu olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişhayır huzursuz etmemesi gerekir. Moda dalü bundan sonra jartiyeri tek devam olarak satmanın indinde birsonsuz ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birsonsuz üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen cihazı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak tedricen liberalleşmeye sahih giden seks oyuncaklarının satın tuzakınmasıyla alakalı olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve mevzuya mesafe gelmek yürekin bayağıdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri süresince özellikleri açısından tadil gösterse de üs başlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları tek başına veya bir partnerle her yaştan isim aracılığıyla çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın tuzakınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına göre seks oyuncakları yarım, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına göre ihtiyaç, hayata nitelik ulamak yürekin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu veya mağazada biliş birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop münasebetlerinde hafi olduğu yürekin satın tuzakırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tabiat düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç yaşamak, tabularla geçinmek temelı seks oyuncağı münasebetlerinde hüsranla özetlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak kabul etmek, çalışmalevselliği karşı malumat edinmeden satın kabul etmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin tafsilatlı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok net yayınlamalı ve nefiy yaratacak neticelerin önüne geçebilmek yürekin majör çaba sarf etmelidirler. Hatta; bundan sonra vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, alfabelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları yürekin seks shoplardan tuzakışmutaş henüz zahmetsiz ve refahlı olmaya başladı.

Evvelden seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks dirimında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, mevzuşulması utanç duygusunu artırdığı yürekin ihtiyaç olsada satın tuzakımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin temelsizlığına doyum getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar esenlik problemi olarak kabul edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. Sair taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete göre cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel refah düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop münasebetlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsel hayatlarını renklendirmek, dirimına yaşayanlık ulamak, henüz hayır bir orgazm geçinmek veya seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek yürekin sex shoplardan tuzakışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş madunı bireylerin sex shoplardan münasebeti memnu olup çevrimiçi sitelerin antreinde bu uyarı dokumalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını savunmak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında majör vürutmeler ve cinsel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum sahih olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri tek şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile beraberinde size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, çalışmaleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tabiat haritasını çıkarmakta enikonu patetik ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona göre eylem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz pıtrak seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu çalışmain en zahmetsiz yolu. Hatta seks esnasında konuşmak çok önemli. Sakın haberleşme kurmaktan ve mevzuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en mürtefi seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar huzursuz edici olduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis cebinüğünün penisinizi sıkarken yararsızkabul etmek yürekin yürekinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yapmış olursanız dokuman seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek engel teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları henüz hayır seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak hayır bir seksin sonu zahmetlilü bir orgazm ile özetlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu alfabeyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir