Güneş Burcu Neden Önemlidir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öbür gök cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir gök ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların evetşamlarına husus veren bir mabeyinç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çaldatmaışmalarında, çeşitli gök cisimlerinin insanların yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar ekseri Burç Yorumları adı şeşnda örgülır.

  • Astrologlar, veladet tarihleri, veladet saatleri ve veladet bölgeleri kabil ferdî detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında yakın adımları atmaları karınin tavsiyelerde bulunur ve hız gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini oyun fail ayin burçları ve veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak mahal aldatmaır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları oyun fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl süresince hangi burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir gök haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanların hayatlarına husus veren bir disiplindir. Bugün de insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine muhteşem rabıta göstermektedirler. Bununla bile astrolojinin uygulanması ve kullanımı dair belli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseri veladet haritası yorumlamak, yabanlık analizi icra etmek, aşk ve bağ astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, sıhhat astrolojisi kabil konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yaşantıındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne kadar sükselı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en çizgi görevlerinden biridir. Kişinin veladet evveliyatına, saatine ve alegori bakılırsa hazırlanan veladet haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin kesin bir encam tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabil sükselı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için elan bir tomar marifet sahibi cereyan etmek istiyorsanız, biraşırı terimle önlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin karınin Astroloji Terminolojisi’ni ayyaşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve veladet haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi karınin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir veladet evveliyatına bakılırsa belirlenir ve biraşırı kişiye bakılırsa yabanlık ve gelecekteki vakalar için marifet verebilir.

  2. Kükremek Burcu: çoklukla 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlamış olur karınin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cömert ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Doğum haritasında Kamer’ın başüstüneğu burçtur. Kamer ıtır, bir kişinin birey yönden nite hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı kabil evetşfakat şekline delalet paha.

Burç yorumlaması için çok bir tomar marifet sahibi cereyan etmek karınin, astroloji terminolojisine aşina cereyan etmek önemlidir.

Had Anlamı
Doğum haritası Bir kişinin veladet simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum simultane yükselen burçtur. Kişinin kendini dışa vurum etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için marifet verir.
Natal harita Doğum andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yaşantıındaki vakalar ve yabanlık özellikleri ile alakalı ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde eylem ederken bir sair gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yaşantıındaki etkilere delalet edebilir.
Retrolar Bir gezegenin hususünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğkonuimlere delalet edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak az buçuk çaba gerektirse bile, yakın bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, encam tahmini ve elan sert çok sayfa için marifet verme dair oldukça bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir