Heets

Heets, elektronik sigara yahut IQOS amortisörı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün mevki almış olduğundan, sigaraya benzemekle beraberinde, kökleşik sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza direkt konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede yaman namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki gibi yanma davranışlemi gerçekleştirmezler. IQOS amortisörı kullanan zevat ciğerin bir seçenek olarak maruz Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın ahzetmek ciğerin mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en önemli tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece tuzakışkanlıklarını tadil etmek ve insanların elan azca zararlı bir alternatif https://sigaramiz10.com/heets göndermek ciğerin kökleşik sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine reva olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya gibi seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine ilişkilı olarak seçilebilir.

IQOS amortisörı, Heets kullanmaı ciğerin tasarlanmıştır. Takım, tütünü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in ciğerindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu muamelat, tütünün yanması namına, buharlaşması haysiyetiyle açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS amortisörı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara bakarak elan azca zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın ahzetmek ciğerin mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir. üste, kullanmaı da mevzii yasalara tutkundır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ilişkin meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan elan azca zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Ancak, ürünün kolaylıkla heets kullanmaı haysiyetiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara gibi diğer tütün ürünleri gibi tabilık bünyecı olabileceği dair ikazlar bünyelmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara neden olmuşdolaşma. Bazı mizaç örgütleri, Heets gibi tütün ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, kalp emrazı ve diğer mizaç problemlerine neden olabileceğinden bulut etmektedirler. üste, tütün ürünlerinin torlakler üzerindeki tesirleri bile münakaşa konusu olmuşdolaşma.

Bununla beraberinde, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara bakarak elan azca zararlı olduğunu ve sigara bırakma yönünde bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets gibi ısıtılmış tütün ürünlerini kökleşik sigaralara seçenek olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çtuzakışan zevat ciğerin yeğleme edilebilecek bir alternatif olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara bakarak elan azca zararlı olduğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün kullanmaı tedricen yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına reva şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve mizaç önerilerine reva şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir