ucbasaktarim.com: Dar Ağızlı Gübre Serpma Makinası

Üçbaşak Kültür, kültür makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Arka Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri midein ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına reva olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Yarar maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve barınma havaını sağlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanoğlu ilkel kültür hayata geçirmeye başladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok küçük bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını hakkındalayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit talep ve kültür dalünün zamanla çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuşdolaşma. Teknoloji ile müşterek vüruten kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri kabilinden ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa değişiklıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hassaten yalnızca kültür dalü değil, ülkenin dış satım hacmi de zamanla artmaktadır.

Üçbaşak Kültür , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en düzgün hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile etkin ve kuvvetlü beşer kaynağına mevla olan Üçbaşak Kültür, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma ölçü sağlayan Üçbaşak Kültür; derin Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını baki yükseltmektedir. Baki ilerleme ve sıfır yanılgı üretim sistemi, Üçbaşak Kültür ürünlerinin hem mekân ortamında hem de mekân haricinde güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Kültür, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde demıtlamıştır.

Üçbaşak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin reva ve muvazeneli bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi kifayetli ve sevap bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile yararsız basma yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve rantabl bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde elan az efor harcama ederek çok elan sağlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sebebiyle çok elan sağlıklı kalır ve toprağınızdan elan okkalı semere ve zerzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması midein kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan rantabl bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en mefret ihtiyaçları olan azık maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve özen edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan rantabl gerilar elde edebilirsiniz.

Üçbaşak Kültür olarak bir vesair ürünümüz olan Traktör Arka Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine dökmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yeryüzü seviyesinden dökmek ve muntazır bir damperli kamyona evet da boş bir hendek hafriyatsına teslim etmek midein geniş olarak kullanılır. Arka yükleyici ile müşterek bir malzemeyi yere itmeden dökmek mümkündür. Arka yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi yeryüzü seviyesinden dökmek midein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek hafriyatsı kabilinden alanlara teslim etmek midein tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıkarılabilir bir destelantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değmaslahattirilebilir ve birfena ağababaşmanla da koskocamanletilebilir. Asıl daşenler çoklukla hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da tutum ettirilir. Teleskopik hamallara bakılırsa nispeten düşüt maliyetleri ve çok yönlülükleri de arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler midein tercih edilebilecek birfena üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem bedel hem de kalite olarak üstünlük sağlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Kültür makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden Üçbaşak Kültür’ın arka yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilgelik sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin toplama ve balyalama maslahatlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu kuruluşlması maslahatlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçbaşak Kültür olarak Ot Toplama Tırmıkları da kültür makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Yem karma makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi sırasında iş sıkletünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında özen etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine özen edilmediği gün efsaneviın sütü ve etinden mahsul düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslengi sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken tüm gıdaları hiç seferde alabilir ve elan düzgün beslenebilir. Yem karmanın kuruluşlması efsaneviın tüketmesi gereken tüm gıdaları bir araya getirerek elan düzgün beslenmesine böylece elan okkalı mahsul almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile müşterek Yem Muhtelit Makinaları da Üçbaşak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşak Kültür olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu kabilinden en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi kuruluşsı gani ve rantabl bir zirai üretim midein mefret avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı midein önemli bir köprü maslahatlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan düzgün durumlara gelmesi midein zirai dış satım noktasında Üçbaşak Kültür olarak tüm çdüzenışanlamış olurımızın katkısıyla müşterek
Üçbaşak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ile birlikte akademik makale için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir